Bližší informace

Autoškola Tomáš Otisk je v Ostravě poměrně mladá, ale za dobu svého fungování si mezi ostravskými autoškolami i zkušebními komisaři vybudovala  dobré jméno. Jako samostatná autoškola fungujeme od roku 2010.  Za tím vším stojí poctivá práce našich učitelů, kteří výuku a výcvik vykonávají plně profesionálně, poctivě a s úsměvem. Provádíme výuku a výcvik na skupiny AM, A1, A2, A, B,  podle osvědčených metod za použití moderní techniky.

Dále je u nás možnost dokoupit si kondiční jízdy pro ty, kteří delší dobu neřídili vozidlo, ale chtěli by si obnovit své řidičské dovednosti v ulicích Orlové či Ostravy.

Pro firemní klientelu, či jednotlivce nabízíme školení řidičů referentských vozidel.

Naše domovská učebna se nachází v Ostravě Zábřehu na ulici Čujkovové a nyní přicházíme i do Orlové, kde nám poskytlo výukové prostory místní gymnázium.

V Ostravě i Orlové je mnoho autoškol, ceny za kurzy se drží poměrně nízko, ale ne vždy levná autoškola = kvalitní. Mnoho autoškol se snaží ušetřit na úkor žáka, proto tvrdí, že výuka teorie není povinná, nebo žákům krátí výcvikové hodiny ve vozidle tím, že si učitel řeší své osobní věci, nebo nevykonají všechny zákonem stanovené hodiny praktických jízd s vysvětlením, že to žák nepotřebuje, či žák místo toho aby jezdil, stojí u auta a učitel mu vysvětluje praktickou údržbu vozidla, nebo ho nechá vyměňovat kolo a napíše mu do evidenční kartičky jízd, že žák jezdil. Přitom praktická údržba vozidla má probíhat mimo výcvik praktických jízd. Prostě kliček, jakým způsobem žáka ošidit je hodně a některé autoškoly v Ostravě, či jinde v republice těží z neznalosti uchazečů.

Proto jsme šli jinou a poctivou cestou. Vše děláme podle zákona, před nástupem do autoškoly se dozvíte všechny podstatné informace o tom,co Vás čeká, jakým způsobem bude výuka a výcvik probíhat. Nikdy sice nebudeme nejbohatší autoškola v republice, ale svým minulým, současným a budoucím žákům se můžeme s klidným svědomím podívat do očí.

Celý výcvik probíhá v pohodové atmosféře a bez zbytečných nervů a emocí. Momentálně se nás stará o provoz autoškoly šest. Jezdíme vozidly : 2x Toyota Yaris r.v. 2016 obsah motoru 1.0 s Klimatizací, ABS, ASR, parkovací kamerou,  Peugeotem 206 1.2 44 kW s klimatizací, posilovačem ,Peugeotem 206 1.4 50 kW s klimatizací, posilovačem, panoramatickým oknem, Toyota RAV 4 2.0 110kW 4x4 s Klimatizací . Výcvik skupin A probíhá na motocyklech Yamaha SR 125, 2x Suzuki GS 500 , Suzuki GSF 600 Bandit a Suzuki GSX 750, což je nejsilnější motocykl, který je používám v ostravských autoškolách.

 

AUTOŠKOLA ORLOVÁ   AUTOŠKOLA RYCHVALD   AUTOŠKOLA PETŘVALD   AUTOŠKOLA KARVINÁ